Liverpoolová zostava je dosť silná

Podľa správy, toto kolo Premier League, Lacné Futbalove Dresy Liverpool bude čeliť Huddersfieldovi. Slávny Liverpool John Aldridge povedal: “Mali by sme nechať Salah odpočinúť, Je príliš dôležitý, Fermino musí zlepšiť svoju vlastnú úroveň. ”

Nedávno povedal Aldridge v rozhovore: “Salah je príliš unavená, Dôležitý hráč ako Salah, Zaslúži si správnu rotáciu. ”

“Súčasná Liverpoolová zostava je dostatočne silná, Počas víkendu, Shakri a Sturridge sú plne schopní pomôcť Dres Liverpool vyhrať. Sturridgeov výkon v tejto sezóne je samozrejmý. Keď Shaqiri hrá na štadióne Anfield, Liverpooloví fanúšikovia vždy kričia. ”

Arsenal by mal zvýšiť plat za túto zásluhu

Podľa správ, Reputácia Arsenalu Lacné Futbalove Dresy je presvedčená, že klub by mal spĺňať požiadavky na platy Ramsey. Povedal, že hráči sa môžu stať legendou Arsenalu.

Rámcovská zmluva vyprší v lete. Arsenal má s ňou ešte dohodu o obnovení. Keon povedal skôr, že veril, že Ramsey chcel získať rovnakú úroveň platu ako Ozil. To sa stalo hlavným dôvodom rokovaní medzi oboma stranami.

Keon verí, že ak sa zmluva úspešne obnoví, Ramsey sa môže stať legendárnou hviezdou Dres Arsenal. Povedal: ” Ramsey je modelový robotník. Ak môže odísť do Arsenalu, Potom sa stane názvom Arsenalu. ”

Liverpoolský hororový upgrade s názvom Real Madrid

Viem, že Liverpool je v tejto sezóne silná, Ale hrať rovnako silné Paríž Saint-Germain, Odhaduje sa, že ani tí najvážnejší fanúšik Red Army si nie je istý. Dva góly vedú, sú nútené vyrovnávať, Potom Lacné Futbalove Dresy Liverpool zabije čas! Liverpool pred vami, bez ohľadu na konfiguráciu zostavy, Stále túžba hráča bojovať, Sú už najlepšie v Európe. Bojová sila je dostatočná na to, aby každý tím chill.

Pred zápasom bolo hlavné centrum Liverpoolu, Fermino, bodnuté. Poranenie nie je ľahké. Našťastie je Sturridge v dobrom zdravotnom stave. Predná časť pozostávajúca z Mane + Sturridge + Salah, Tí traja muškeři sú rovnako dobrí v ohni.

Po mnohých rokoch tvrdej práce Klopp, Liverpool nakoniec vytvoril silný a vyvážený tím. Hĺbka zostavy na oboch koncoch útoku a obrany, Všetci krok smerom nahor. A s reštrukturalizáciou Realu Madrid a ďalších gigantov, Očakáva sa, že nová sezóna v Dres Liverpool dosiahne dobré výsledky v Ligy majstrov, Premier League a ďalších podujatiach. Ďalší nový gigant v Európe sa chystá stúpať!

Bogba môže prísť do Barcelony je skvelé

Transferový trh v Španielsku sa chystá uzavrieť. To znamená, že všetky kluby, ktoré stále hľadajú podpis, musia urýchliť rokovania. Hoci nie je známe, či Lacné Futbalove Dresy Barcelona predstaví hráčov na poslednú chvíľu, Pique, jeden z kapitánov tímu, je však veľmi jasný: “Ak môžeme byť s Bogbou, budeme veľmi šťastní.”

Pique to povedal: “Neviem veľa o tom, čo sa stalo s Manchester United ao vzťahu medzi Mourinom a Bogbom. Bogba je veľmi dobrý hráč. Ale je teraz hráčom Manchester United. Musíme vidieť, čo sa stane v budúcnosti. ”

Pique poukázal na to, že zameranie na ligu neznamená, že klub nemá dostatok schopností. “Barcelonský štýl chýba, Barcelona sa stala veľmi silnou v hre v La Ligu. Musíme hrať veľa zápasov v La Ligu. Nie je finálom pre víťazstvo. Založenie niektorých tímov budovania sezóny je naším opačným. To je pre nich dobré, Hra v La Ligu však nie je rovnaká ako hra v Ligy majstrov. Ukazuje sa, že ak sa v Dres Barcelona darí dobre v La Ligu, Barcelona bude mať dobré výsledky aj na európskej scéne. ”

Manažéri Realu Madrid tlačia Lopeget

“Podľa pokynov sa Kurtova stane hlavným brankárom družstva,” V poslednej správe, Mnoho ľudí vyzvalo, aby Kurtwa začal čeliť tlaku, Lopetji musel urobiť ústupky. Aj keď Lacné Futbalove Dresy Navas dočasne odolal tlaku s vynikajúcim výkonom, Ale skôr alebo neskôr bude poslaný na lavičke.

Pre zápas proti Getafeu získal Navas štartér. A na sociálnych médiách, Úplné pochybnosti o novo zavedenom brankári sa nepodarilo dostať štartér. Navas prehral štyri góly v európskom šampionáte proti Atletico Madrid. To ho spochybnilo. Po tom, čo Real Madrid porazil Getafe 2-0. Zdá sa, že všetko sa stalo pokojným.

Lope Teji je teraz pod tlakom, Nie je nutné, aby Real Madrid vyhrala šampionát. Alebo vyplňte voľné miesto, ktoré zanechal Ronaldo, Ani preto, že Modric raz chcel odísť, A Real Madrid bol tiež hit Atletico. Problém brankára družstva je zložitou otázkou pre bývalého španielskeho trénera. Musí si vybrať medzi dvoma vynikajúcimi brankárami. Jedným z nich je hlavná sila, ktorá pomohla Dres Real Madrid získať trofej liga majstrov trikrát. Druhý je najlepší brankár v ruskom Majstrovstvách sveta.

Majstrovstvá sveta sú už prehliadkou

Stredopoliar Lacné Futbalove Dresy Chelsea Kanter vyhral majstrovstvá sveta vo Francúzsku tento rok v lete. Ale pre neho, Tieto vyznamenania sa stali smogom, Premier League v novej sezóne je najdôležitejšou vecou.

“Vyhrám Svetový pohár je to, o čom snívam. Je to tiež niečo, na čo nikdy nezabudnem. Byť schopný byť súčasťou tohto tímu, Tento incident nás sprevádza do konca života. Pretože vieme, čo to znamená, aby sme vyhrali majstrovstvá sveta. ”

Tento rok v lete Chelsea dokončila zmenu koučingu. Príchod nového trénera, Surrey, je povinný priniesť niekoľko zmien do Chelsea. Kanter sa tiež snaží prispôsobiť tejto zmene: “Teraz je systém Dres Chelsea trochu iný. Zvlášť ako hráme. Takže aj počas prázdnin, Takisto premýšľame a hovoríme o tom, ako sa prispôsobiť. To vyžaduje veľkú obeť pre všetkých v Chelsee. Takže preto musím pokračovať. “

Asencio naďalej pôsobí brilantne

Na začiatku sezóny vstúpil Asencio do štátu. V zápase o zahrievanie zaznamenal po sebe nasledujúce góly. Lacné Futbalove Dresy Real Madrid porazil Juventus 3-1 Asencio je protagonista. On predstavil dobrú show, ktorá skórovala dvakrát. Pre Rím sa hra začala 2 minúty. Dosiahol ďalší gól.

Hra proti Ríme, Lopetji robí Asencio, Bell a Benzema trident. Tento trident je veľmi flexibilný. A Asencio hrá dobre. Odvtedy mal Asencio šancu streliť pokutový kop. Bohužiaľ je lopta blokovaná. Hráči tímu Real Madrid sa sťažovali na hádzanár súpera, Ale rozhodca to ignoroval.

Pripojte sa k Juventusu v Ronalde, Po Ronaldo z Dres Juventus, Lopetji začal využívať potenciál v rámci tímu, Zvýšte tímovú taktickú voľbu, A Asencio sa stalo protagonistom.

Croatian Airways oslavuje hrdinov Triumph

Hoci chorvátsky tím nezískal majstrovstvá, Ale výkon tímu, Lacné Futbalove Dresy Chorvátski fanúšikovia boli spokojní. Keď sa chorvátsky tím vrátil do Záhrebu do Ruska, Desiatky tisíc fanúšikov vyšli do ulíc, Vitajte návrat hrdinov.

Aby sme privítali návrat chorvátskeho tímu, Na námestí Barna Jessica v Záhrebe sa stali desiatky tisíc fanúšikov. Veľká víkendová ceremónia sa konala, aby sa usilovali o svojich hrdinov. Hoci tím nezískal víťazstvo, To však neovplyvnilo nadšenie fanúšikov. Keď prechádza tímový autobus, Pokúsili sa všetko najlepšie, aby sa dostali k hráčom. Existujú dokonca aj fanúšikovia, ktorí vznášajú ohňostroje a rozveselujú.

Chorvátsky hráči tiež mávali vlajkou, Rozveselte fanúšikov a spievajte. A pokojný Dres Chorvátsko Modric, Momentálne nie je v poriadku, Držal ohňostroj správne. Rozveselovanie, mávanie, krik, Oslávte tento hard-won úspech s chorvátskymi fanúšikmi.

Bogba sa pozerá na príliš veľa mŕtveho priestoru

Z dôvodu vynikajúceho výkonu v súťaži s Lacné Futbalove Dresy Belgickom, Doteraz spochybnená Bogba bola chválená mnohými ľuďmi. Medzi nimi je francúzsky tréner Deschamps. Po stretnutí Deschamps zvlášť ocenil predstavenie Bogby.

Zároveň to Deschamps verí Aj keď bol Bogba zachytený v hre, Ale stále nemal šancu plytvať: ” Myslím, že Martinez sa rozhodol nechať Fellainiho brániť. Takže Fellaini sa musí len pozerať na Bogbu. Samozrejme, Bogba už nemá veľa priestoru na loptu. ”

Pretože štát nebol dosť stabilný, Preto bol Bogba vo Dres Francúzsko veľa otázny. Ale v tomto Majstrovstvách sveta, Francúzsky Bogba je nepochybne dobrým dôkazom pre seba.

Anglicky najšťastnejší protiútokový skript

Vo svete futbalu chcú, okrem sily, Tiež potrebujete trochu šťastia. 2016 Európsky pohár, Ronaldo a Portugalsko predstavili protiútok v súvislosti s klesajúcimi podmienkami. Okrem statočnosti Ronalda a portugalského tímu, Tím mal šťastie, aby sa vyhli všetkým tradičným gigantom v knockoutovom kole. Je tiež kľúčovým faktorom. Dnes, tento Majstrovstvá sveta v Lacné Futbalove Dresy Anglicku, Existuje stále viac a viac kópií portugalského protiútokového mýtu.

Po pokutovom penalte cez Kolumbiu, Anglicko sa stalo najhorúcejším tímom v druhej polovici. Stávkové kurzy ponúkané hernou spoločnosťou, Anglicko dokonca dominovalo Brazílii a Francúzsku. Stačí vidieť, Ako optimistická Anglicko je v dolnej polovici.

Možno aj Boh pomáha Anglicku. V dolnej polovici situácie, Ich najväčším konkurentom je Španielsko. Ale Matador Legion prehral s Ruskom v knockout kole. V tomto prípade, po Anglicku vstúpil do top 8, Traja súperia v rovnakej polovici sú v skutočnosti Rusko, Chorvátsko a Švédsko. Neexistuje žiadny tradičný obor, Jednotná pevnosť papiera, Dres Anglicko je úplne imúnne voči ostatným trom súperom. S požehnaním bohyne šťastia, Anglicko môže byť naozaj veľmi nádejné vytvoriť zázrak v tomto Majstrovstvách sveta.